Imprezy Patronowane - Imprezy Mazury - Imprezy w Twoim Mieście - Imprezy Mazury - Imprezy w Twoim Mieście https://www.imprezymazury.com.pl Sun, 12 Feb 2017 09:03:14 +0000 Joomla! 1.7 - Open Source Content Management pl-pl Zostań fotoreporterem portalu ImprezyMazury.com.pl https://www.imprezymazury.com.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=657:zostań-fotoreporterem-portalu-imprezymazurycompl&Itemid=244 https://www.imprezymazury.com.pl/index.php?option=com_k2&view=item&id=657:zostań-fotoreporterem-portalu-imprezymazurycompl&Itemid=244 Zostań fotoreporterem portalu ImprezyMazury.com.pl

Poszukujemy miłośników fotografowania do współpracy z nami, z terenu województwa warmińsko-mazurskiego. Jeśli lubisz fotografować i często bywasz na koncertach - skontaktuj się z nami. W zamian za Twoje zdjęcia umożliwimy Ci darmowe uczestnictwo w biletowanych imprezach/koncertach lub innych wydarzeniach kulturalno-rozrywkowych odbywających się w Twoim mieście lub na terenie województwa. 

Warunek konieczny: posiadanie własnego sprzętu.

Kontakt/pytania: imprezy.mazury@gmail.com.

Współpraca na zasadzie barteru.

Jeśli jesteś zainteresowany/zainteresowana - napisz do nas - imprezy.mazury@gmail.com. W mailu napisz krótko o sobie, jakiego typu koncerty/wydarzenia Cię interesują, z jakiego miasta jesteś i z jakim sprzętem pracujesz. Mile widziane próbki zdjęć.

Gwarantujemy wspaniałą zabawę w gronie pozytywnie zakręconych ludzi, możliwość zdobycia doświadczenie w dziedzinie fotografi koncertowej, nawiązania nowych kontaktów.

]]>
imprezy.mazury@gmail.com (Evi) powiat giżycki Wed, 21 Nov 2012 14:44:29 +0000